Роджърс защити решението си да заложи на резервите

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс защити решението си да заложи на доста от резервите си в гостуването на Реал (Мадрид) в Шампионската лига. Мърсисайдци загубиха само с 0:1 на "Сантиаго Бернабеу" и наставникът е доволен от представянато на своя тим."Хората очевидно не познават част от играчите ни. В отбора имаме доста млади футболисти, които вече се адаптират към първия състав. Знаехме, че ни предстои труден мач, но не съм давал почивка на определени играчи за следващия ни двубой с Челси. Искахме да постигнем добър резултат тази вечер и представянето ни го показа. Демонстрирахме кураж и играчите, които получиха шанс за изява се представиха отлично. За съжаление малко не ни достигна да вземем по-добър резултат срещу един от водещите отбори в Европа. Имах пълно доверие на футболистите, които пуснах в игра. Не мисля, че с някакъв друг състав щяхме да покажем по-добра игра от тази", заяви Роджърс.