Киелини: Бенфика показа характер

Защитникът на Ювентус Джорджо Киелини похвали съперника на 1/2-финала в Лига Европа Бенфика за характера показан в реванша между двата тима снощи. "Лисабонските орли" удържаха нулево равенство с 10 човека на терена от 65-ата минута и след успеха с 2:1 в първия мач се класираха на финала на турнира."Бенфика продължава на финал, но ако трябва да съм честен, смятам, че ние заслужавахме нещо повече от този мач. Трябваше да направим повече в последните 10 минути, но всъщност бе редно да решим всичко много преди това. Платихме си за отделни моменти, в които не бяхме достатъчно съсредоточени в атака или в защита. Накрая резултатът от Лисабон се оказа решаващ. Съперникът обаче показа страхотен характер, като се защитаваше през всички 90 минути и ни блокира навсякаде по терена. Комплименти за Бенфика за представянето им. Въпреки това, с цялото ми уважение, смятам, че ние трябваше да бъдем на финал", заяви Киелини.ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА