Боливия записа първа победа и остави Венецуела на дъното (видео)

Боливия постигна първи успех в квалификациите за Мондиал 2018. Отборът на Хулио Сезар Валдивиесо спечели с 4:2 домакинството си на Венецуела и се отлепи от дъното в класирането. Там останаха венецуелците, които все още нямат точка след три изиграни мача.Родриго Рамальо откри резултата в 19-ата минута, а в 23-ата Хуан Карлос Арсе удвои от дузпа. Гостите върнаха едно попадение чрез Марио Рондон, но до почивката Рамальо върна аванса от два гола на Боливия.В началото на второто полувреме Руди Кардосо реши всичко в полза на домакините, а в 55-ата минута Ричард Бланко намали на 2:4.БОЛИВИЯ - ВЕНЕЦУЕЛА 4:21:0 Рамальо (19)2:0 Арсе (23)2:1 Рондон (32)3:1 Рамальо (45)4:1 Кардосо (49)4:2 Делгадо (55)МИНУТА ПО МИНУТА