Боливия записа първа победа и остави Венецуела на дъното (видео)

Боливия постигна първи успех в квалификациите за Мондиал 2018. Отборът на Хулио Сезар Валдивиесо спечели с 4:2 домакинството си на Венецуела и се отлепи от дъното в класирането. Там останаха венецуелците, които все още нямат точка след три изиграни мача.

Родриго Рамальо откри резултата в 19-ата минута, а в 23-ата Хуан Карлос Арсе удвои от дузпа. Гостите върнаха едно попадение чрез Марио Рондон, но до почивката Рамальо върна аванса от два гола на Боливия.

В началото на второто полувреме Руди Кардосо реши всичко в полза на домакините, а в 55-ата минута Ричард Бланко намали на 2:4.

БОЛИВИЯ - ВЕНЕЦУЕЛА 4:2
1:0 Рамальо (19)