Венци Христов не игра при загуба от Бешикташ, Локо (М) превзе Лисабон (видео)

Българският нападател на албанския Шкендербю Венцислав Христов не влезе в игра при домакинската загуба от Бешикташ в мач от група Н на Лига Европа. Турският тим стигна до попадението след гол на Соса в 28-ата минута. Албанците показаха желание, но турският тим се отбраняваше достатъчно добре. Бомбата в групата поднесе Локомотив (Москва), който надигра с 3:1 Спортинг (Лисабон) в португалската столица. Самедов отбеляза два гола за успеха на руския състав (12 и 56), а третото попадение добави Ниасе (65). За португалците гола на малкото утешение реализира Монтеро в 50-ата минута.ГРУПА "H":СПОРТИНГ (ЛИСАБОН) - ЛОКОМОТИВ (МОСКВА) - 1:30:1 - Самедов (12)1:1 - Монтеро (50)1:2 - Самедов (56)1:3 - Ниасе (65)МИНУТА ПО МИНУТАШКЕНДЕРБЮ - БЕШИКТАШ - 0:10:1 - Соса (28)МИНУТА ПО МИНУТА