Атлетик Билбао обърна баварци, Монако се добра до точка (видео)

Отборът на Атлетик Билбао успя да събере своите сили след почивката и да сломи коравия германския Аугсбург в среща от група L на Лига Европа. Халил Алтънтоп даде аванс на баварците в 15-ата минута, но след почивката попадения на Ариц Адурис (55 и 66) и Маркел Сусаета (90) зарадваха "Сан Мамес". След четвърт час игра турският нападател шутира, Яги Ерерин изби, но точно в краката на Алтънтоп, който реализира. В 55-ата Адурис отбеляза марково попадение след корнер, а 11 по-късно прониза горната страна на мрежата. В добавеното време Сусаета вкара за крайното 3:1 след асистенция на героя Адурис.В двубой от група J Монако стигна до реми 1:1 срещу Андерлехт. Жиле откри за белгийците в 11-ата минута, а късно попадение на Траоре даде точка на монегаските, които са в група заедно с Тотнъм и Карабах.АТЛЕТИК БИЛБАО - АУГСБУРГ - 3:10:1 - Алтънтоп (15)1:1 - Адурис (55)2:1 - Адурис (66)3:1 - Сусаета (90)МИНУТА ПО МИНУТААНДЕРЛЕХТ - МОНАКО - 1:11:0 - Жиле (11)1:1 - Траоре (85)МИНУТА ПО МИНУТАСнимка: El Correo