Джовинко с три гола, Торонто разби тима на Кака

Италианският национал Себастиан Джовинко реализира хеттрик, а тимът му ФК Торонто разби с 4:1 състава на Орландо Сити в мач от поредния кръг в Мейджър Лийг Сокър.С трите си гола Джовинко достигна кота 16 през сезона, като по този начин счупи рекорда на клуба от 15, поставен от Дуейн де Росарио през 2010 година.Първият гол в мача падна в 12-ата минута, когато Джовинко бе точен от дузпа. 5 минути след това Люк Боудън изравни за Орландо. Но в 56-ата минута Джовинко майсторски реализира от пряк свободен удар за 2:1. Атомната мравка, както е наричан 162-сантиметровият Джовинко, оформи хеттрика си в 88-ата минута. Преди това за 3:1 се разписа Колин Уорнър.В състава на гостите от игра отсъстваше бразилският плеймейкър Рикардо Кака, който има лека травма.