Мечтата на Гълъбинов за Серия "А" се изпарява

Българският нападател Андрей Гълъбинов игра 25 минути за Новара при загубата с 0:1 в гостуването на Чезена от 41-ия кръг на Серия "Б". Поражението е много неприятно на тима на българския голмайстор, тъй като извади северняците от осмицата, 90 минути преди края на сезона. Новара се свлече на девето място и вече съдбата на тима за участие в плейфоите не е в техни ръце.Новара има актив от 62 точки преди домакинството на Модена, докато Виртус Ентела е с 64 на осмо място, но гостува на Кротоне в последната среща.Тимът на Новара допусна гол още в 5-ата минута, който бе дело на Рагуса. Доста пропуски на гостите им попречиха да стигнат поне до точката. Десет минути след влизането на Гълъбинов съотборника му Дел Орко бе изгонен и това предреши нещата.КЛАСИРАНЕВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ ОТ 41-ия кръг