Голям гаф! Реферите подариха на ПСЖ скандален гол (видео)

Играчите на Лион имат пълното право да се чувстват ощетени от реферите при загубата си с 1:2 от Пари Сен Жермен на "Парк де Пренс" в сряда вечерта. Мачът бе от 1/4-финалите от турнира за Купата на лигата на Франция. Голът, с който ПСЖ откри резултата в 17-ата минута изобщо не трябваше да бъде зачетен. Негов автор стана Адриен Рабио, но младият халф игра с топката, след като тя бе напуснала очертанията на игрището. Рабио я догони до аутлинията отляво на противниковата врата и в крайна сметка излъга бранителите и вратаря на Лион, но е необяснимо защо реферите не забелязаха, че попадението е нередовно. Лион изравни резултата с гол на в 42-ата минута на Корентен Толисо, но в 73-ата Лукас Моура донесе победата на столичани.