Депор направи 1:1 край река Ебро (видео)

Отборите на Мирандес и Депортиво Ла Коруня направиха 1:1 в първи мач от 1/8-финалите за Купата на краля, игран в град Миранда де Ебро (Кастийя и Леон). Скромният тим поведе в резултата в 25-ата минута с гол на Алекс Ортис. "Бяло-сините" изравниха в 75-ата след попадение на Алберто Лопо.Домакините успяха да се възползват по най-добрия начин от статичните положения и контраатаките. В 25-ата минута Ману Фернандес изби след корнер, но се получи още по-опасно центриране, при което Алекс Ортис отбеляза - 1:0. Момчетата на Виктор Санчес дел Амо действаха припряно и не направиха нищо значимо с териториалното си надмощие.В 47-ата минута Джонатан Родригес нацели греда. Галиският тим съумя да изравни четвърт час преди края, след като Алберто Лопо вкара красив гол с глава след центриране от корнер. В 90-ата минута Ориол Риера нацели греда.Реваншът на "Риасор" е след седмица.МИНУТА ПО МИНУТАСнимка: "Марка"