Ла Коруня се провали с гръм и трясък за Купата на Испания (видео)

Отборът на Депортиво Ла Коруня се провали с гръм и трясък в 1/8-финала за Купата на Испания. Тимът на Виктор Санчес бе изхвърлен от турнира от втородивизионния Мирандес след домакинска загуба с 0:3 в реванша днес. Преди това в първата среща двата тима не излъчиха победител и направиха равенство 1:1. Така с общ резултат 4:1 Мирандес се класира напред.

Домакините на "Риасор" бяха неузнаваеми в този мач. Мирандес откри резултата в мача в края на първото полувреме, когато Провесино порази вратата на Ману в 41-ата минута. В 55-ата минута ситуацията за Депор стана още по-неприятна, като Абдон удвои преднината на своя тим. Класическия успех за гостите пък бе оформен отново от Провесино в 71-ата минута.

Така Мирандес все повече се превръща в голямата изненада в турнира, като по-рано взе скалпа и на друг първодивизионен тим в лицето на Малага.