Положението на Павел Дочев става критично

Дните на Павел Дочев като наставник на Ерцгебирге (Ауе) изглеждат към своя край, след като отборът допусна шеста загуба в последните си седем мача и вече е на предпоследно място в класирането на германската Втора Бундеслига. Този път тимът на българина отстъпи с 0:2 при гостуването си на амбицирания да се завърне в елита Хановер 96. Мартин Харник откри в 23-ата минута, след като преди това играчите на Дочев пропуснаха две чисти положения. През второто полувреме Ерцгебирге имаше претенции за дузпа, но не я получи. Така се стигна до 77-ата минута, в която Никлас Фюлкруг реши всичко с попадението си за 2:0. Българският нападател на гостите Мартин Тошев остана на пейката. ХАНОВЕР 96 - ЕРЦГЕБИРГЕ 2:01:0 Харник (23)2:0 Фюлкруг (77)