Сашо Тонев и Кротоне аут от Купата на Италия

Българският национал Александър Тонев беше титуляр за Кротоне, но отборът му отпадна от Верона в третия кръг на турнира за Купата на Италия. Юношата на ЦСКА игра цял мач за гостите, които удържаха равенството до 78-ата минута, но тогава Франко Зукулини вкара победния гол за Верона. Другото попадение за домакините бе дело на Фосати в 11-ата минута, а за Кротоне се разписа Нванкво в 63-ата.В другите мачове снощи Сампдория разгроми Басано Виртус с 3:0, а Пиза отстрани Салернитана след дузпи.Купа на Италия - резултати:ВЕРОНА - КРОТОНЕ 2:11:0 Фосати (11)1:1 Нванкво (63)2:1 Зукулини (78)САМПДОРИЯ - БАСАНО ВИРТУС 3:01:0 Муриел (23)2:0 Муриел (63)3:0 Будимир (69)САЛЕРНИТАНА - ПИЗА 1:1, 3:4 след дузпи1:0 Донарума (1)1:1 Монтела (90)