Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Сашо Тонев титуляр срещу Атлетико

Българският национал Александър Тонев игра почти цял мач в престижната контрола на неговия Кротоне с Атлетико Мадрид, завършила със загуба за италианците с 0:2. Юношата на ЦСКА започна като титуляр по десния фланг на атаката на новия си отбор и остана на терена в продължение на 75 минути, а четвърт час преди края на редовното време бе заменен от клубната легенда Пиетро Де Джорджо.

Испанците стигнаха до победата след гол на новото попълнение Николас Гайтан, който записа дебют за мадридския тим и реализира за 0:1 в 58-ата минута, а крайното 0:2 бе оформено от Диого Хота в четвъртата минута на добавеното време.

Диего Симеоне излезе със силен състав, в който личаха имената на всичките големи звезди на “лос колчонерос” - Ян Облак, Диего Годин, Филипе Луис, Габи, Саул Нигес и Фернандо Торес.