Кристиано и компания се забавляват преди еврофиналите (ВИДЕО)

Националният отбор на Португалия записа разгромна победа с 7:0 над Естония в последната си контрола. Кристиано Роналдо и компания се забавляваха в този мач на "Да Луш" и натрупаха самочувствие за първия си мач на еврофиналите.Именно Роналдо откри резултата в 36-ата минута след хубав изстрел с глава. В 39-ата минута Рикардо Куарешма със страхотен прехвърлящ удар матира вратаря на съперника за 2:0. Отново Роналдо засече една топка в 45-ата минута за 3:0.И през втората част Селесао доминираше и в 55-ата минута Данило Перейра вкара четвърти гол във вратата на Естония. Автогол на Корал Метс в 61-ата минута доведе нещата до 5:0, а последните две попадения бяха дело отново на Куарешма в 77-ата минута и на Едер в 80-ата минута на мача.Това бе последна проверка за иберийците преди Евро 2016. Те вече чакат първия се мач във Франция срещу Исландия на 14 юни.