Терзиев на пейката при победа на Хайдук

Българският защитник на Хайдук (Сплит) Георги Терзиев не влезе в игра при победата на неговия тим над Интер (Запрешич) с 3:1. Терзиев, който е преотстъпен на хърватския гранд от Лудогорец, беше в групата за двубоя, но остана на пейката.Домакините поведоха още в 3-ата минута с гол на Марко Колар, но Тома Башич изравни в 34-ата. В средата на второто полувреме Томислав Мажалович получи червен картон и остави Интер в намален състав. Това помогна на гостите да стигнат до успеха с попадения на Зоран Нижич и Франк Оханджа.В класирането Хайдук е 4-ти с 46 точки. Води Риека с 65, пред Динамо (Загреб) на Ивайло Петев с 61.ИНТЕР (ЗАПРЕШИЧ) - ХАЙДУК (СПЛИТ) 1:31:0 М. Колар (3)1:1 Т. Башич (34)1:2 З. Нижич (77)1:3 Ф. Оханджа (88)