Бразилец герой за Рубин (видео)

Отборът на Рубин се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Русия. Казанци елиминираха много трудно втородивизионния Сибир след победа с 1:0. Успехът бе осигурен от голмайстора на тима Джонатас. Бразилецът се разписа в края на мача.Домакините пропуснаха доста положения преди почивката, а през втората част влизането на ветерана Гьокдениз Карадениз направи атаките на Рубин още по-опасни. Така се стигна до поредната напрегната ситуация пред вратата на Сибир, при която Руслан Камболов намери Джонатас и той заби топката под гредата.На полуфиналите тимът на Хави Грасия ще срещне Урал. Вчера отборът на Николай Димитров поднесе изненадата, като отстрани драматично Краснодар.РУБИН - СИБИР 1:01:0 Джонатас (88)МИНУТА ПО МИНУТА