Карнобат бие с 4:2 в Стара Загора

Карнобат победи с 4:2 като гост Верея II в среща от 14-ия кръг на Югоизточна Трета лига.  През първата част на два пъти за карнобатлии реализира Петър Колев, а след почивката Живко Димов отбеляза нови два гола.

Преди неделните мачове Карнобат заема 4-то място във временното подреждане с актив от 27 т. Следващият кръг шампионатна момчетата на Георги Калоянов ще бъдат домакини на Раковски. Преди това, в сряда, 8 ноември, от 13:30 ч. карнобатлии ще играят със Загорец (Нова Загора, в зонален финал от турнира за Купата на Аматьорската лига, който ще се проведе в Стралджа. Югоизточна Трета лига, XIV кръг4 ноември, събота, 14:30 часаВерея 2 - Карнобат 2:4Раковски - Арда (Кърджали) 0:4Ямбол - Евроколеж (Пловдив) 1:1Борислав (Първомай) - Димитровград 4:0Асеновец (Асеновград) - Гигант (Съединение) 2:0Свиленград - Розова долина (Казанлък) 2:3Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора) 1:15 ноември, неделя, 14:30 часаТунджа (Ягода) - Атлетик (Куклен)Левски (Карлово) - Сокол (Марково)Временното класиране на Югоизток вижте тук!