Карнобат бие с 4:2 в Стара Загора

Карнобат победи с 4:2 като гост Верея II в среща от 14-ия кръг на Югоизточна Трета лига.  През първата част на два пъти за карнобатлии реализира Петър Колев, а след почивката Живко Димов отбеляза нови два гола.

Преди неделните мачове Карнобат заема 4-то място във временното подреждане с актив от 27 т. Следващият кръг шампионатна момчетата на Георги Калоянов ще бъдат домакини на Раковски.

Преди това, в сряда, 8 ноември, от 13:30 ч. карнобатлии ще играят със Загорец (Нова Загора, в зонален финал от турнира за Купата на Аматьорската лига, който ще се проведе в Стралджа.