Селта пропусна да се изравни с Реал Мадрид след луд мач на "Балаидос" (видео)

Отборите на Селта и Валядолид завършиха 3:3 в среща от петия кръг на Ла Лига. Яго Аспас (5 и 54) и Максимиалиано Гомес (9) зарадваха феновете на “Балаидос”, но и тимът на Серхио Гонсалес отбеляза три попадения чрез Оскар Плано (39), Енес Юнал (65) и Лео Суарес (90+4). Изпуснатата победа не позволи на момчетата на Антонио Мохамед да се изравнят по точки с втория Реал Мадрид. Отборът на Феномена Роналдо взе трета точка от началото на сезона.
В 54-ата Аспас възстанови преднината от два гола след шут от 20 метра, при който топката влетя в левия долен ъгъл на вратаря. В 65-ата Енес Юнал върна надеждите на гостите, след като изпревари стража Серхио Алварес и отклони топката - 3:2. В 85-ата Мичел тресна напречната греда и не успя да изравни. В 94-ата "бяло-виолетовите" стигнаха до точката. Лео Суарес беше оставен сам на далечната греда и се разписа със шпагат. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА КЛАСИРАНЕ