Страхотен футбол и много голове в горещия валенсиански сблъсък

Пет минути след началото на втората част момчетата на Марселино получиха дузпа. Солер се измъкна в наказателното поле и беше спрян непозволено от Тоньо Гарсия. Капитанът на “бяло-черните” Даниел Парехо отбеляза дузпата за 2:2. В 60-ата резервата Кевин Гамейро изпусна златен шанс, целейки греда. След центриране отляво френският нападател отклони топката на шест метра от голлинията, тя се удари във вратаря Ойер, а след това и в дясната греда. jВ 75-ата домакините останаха с човек по-малко, след като Хорхе Андухар - Коке получи червен картон за нарушение пред наказателното поле. В 82-ата Родриго беше сам на втората греда след корнер, но се размина с топката на два метра от голлинията. До края Валенсия не успя да се възползва от кадровото си преимущество. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА КЛАСИРАНЕ