Нов измъкна Царско село в драма край Покрития мост

Истинско голово шоу на старта на Втора лига си спретнаха отборите на Литекс и Царско село. Гостите от столицата, които остaнаха само на 90 минути от историческо класиране в елита на България, спечелиха по крайно драматичен начин с 3:2 гостуването си край Покрития мост. В герой за “царете” се превърна новото попълнение Илиян Йорданов, който се разписа в последната минута. По този начин той не само записа мечтан дебют, но и зарадва старши треньора си Никола Спасов, който се завърна победоносно начело на тима това лято. Преди да се стигне до драматичната развръзка в края, Царско село поведе с 2:0 след голове на Георги Минчев (10’) и Марко Прльевич (37’). В последния четвърт час обаче, в рамките на само девет минути - между 74-ата и 83-ата, домакините успяха да изравнят. Първо се разписа Радослав Живков, а след това и Кристиян Тафраджийски. С попадението си в самия край обаче Илиян Йорданов даде летящ старт на “царете”.ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА ЛИТЕКС ТУК!ПЪЛНАТА ПРОГРАМА НА ЦАРСКО СЕЛО ТУК!ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ВЪВ ВТОРА ЛИГА ТУК!