Имаше ли дузпа за Сърбия срещу Швейцария? (видео)

Тимът на Сърбия загуби нещастно срещу Швейцария с 1:2 с гол в последната минута и сега ще трябва да надвие Бразилия в последния кръг на Група “Е”. Футболистите в червени екипи обаче изразиха недоволството си от една спорна ситуация през второто полувреме, която можеше да тласне мача в друга насока. В 66-ата минута, при резултат 1:1, нападателят на сърбите Александър Митрович попадна в нещо като “сандвич” при опит да стигне до топката при центриране в наказателното поле. Вижда се, че той е блокиран от Стефан Лихтщайнер и Фабиен Шер, но арбитърът Феликс Брих прецени, че Митрович е нарушил правилата и маркира нарушение в полза на “белите”. d

Германският рефер дори не се възползва от възможността да прегледа спорното положение на ВАР. ГЛАСУВАЙ ЗА ИГРАЧ НА МАЧА ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ТУК! ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ТУК! ФОТОГАЛЕРИЯ НА ФЕНОВЕТЕ НА СЪРБИЯ ТУК!