Имаше ли дузпа за Сърбия срещу Швейцария? (видео)

Тимът на Сърбия загуби нещастно срещу Швейцария с 1:2 с гол в последната минута и сега ще трябва да надвие Бразилия в последния кръг на Група “Е”. Футболистите в червени екипи обаче изразиха недоволството си от една спорна ситуация през второто полувреме, която можеше да тласне мача в друга насока.

В 66-ата минута, при резултат 1:1, нападателят на сърбите Александър Митрович попадна в нещо като “сандвич” при опит да стигне до топката при центриране в наказателното поле. Вижда се, че той е блокиран от Стефан Лихтщайнер и Фабиен Шер, но арбитърът Феликс Брих прецени, че Митрович е нарушил правилата и маркира нарушение в полза на “белите”.
d

Германският рефер дори не се възползва от възможността да прегледа спорното положение на ВАР.