Нов голям провал за Валенсия (видео)

Отборът на Валенсия загуби с 0:1 у дома от Жирона в среща от 11-ия кръг на испанския елит. Пере Понс вкара единственото попадение в 48-ата минута. “Бяло-черните” валенсианци създадоха голям брой голови положения, но така и не реализираха попадение. Тимът на Марселино остава само с една победа в Ла Лига и заема едва 14-а позиция в таблицата.
В 48-ата гостите от “Монтиливи” неочаквано стигнаха до попадение. Жофри Кондогбия загуби топката, Робертс стреля, Нето изби, а Пере Понс беше на точното място за добавка - 0:1. Домакините натиснаха в търсене на изравняване, а Буну отново показа отлични умения. В 56-ата той отрази след шут на Родриго. В 68-ата Буну се справи и с изпълнение с глава на Мина. В 92-ата Буну отчая за последен път домакините след ново прекрасно спасяване след удар на Гонсало Гедеш. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА КЛАСИРАНЕ