Върба: Мач с две лица, трябваше да се борим с твърдата игра на Цървена звезда

Наставникът на Лудогорец Павел Върба обяви след днешното поражение с 0:1 от Цървена звезда, че неговият отбор е показал две лица през първото и второто полувреме. “Мач с две лица. През първото полувреме трябваше да се борим с агресивната преса и твърдата игра на Цървена звезда. През второто изнесохме играта, но не успяхме да реализираме своите положения.През първото полувреме изпробвахме нещо по-различно, но като цяло проблемът бе, че не успявахме да задържаме топката в атака. Там бяха проблемите ни, а не променената схема.Този мач показа онова, което искахме да видим. Играчите показаха сърцата игра и от това можем да изхождаме. Познавам отбора. Второто полувреме показахме истинското си лице. Битон можеше да отбележи, една греда и още няколко ситуации. Показахме добро лице. Това беше най-силният ни съперник до момента в подготовката ни.Имаме върху какво да работим. Най-вече на база на първото полувреме. Следващите ни съперници няма да бъдат на това ниво, на което бе днешният ни противник, но ще видим”, каза Върба.