Беласица пропиля два гола преднина в Кюстендил

Отборът на Беласица (Петрич) изпусна два гола преднина, което лиши тима от победата в Кюстендил. Петричани водеха след 45 минути на стадион "Осогово" с 2:0 срещу Велбъжд, а головете бяха дело на Красимир Шапкарев в 30-ата и Владимир Кабранов седем минути по-късно.  След почивката с попадения на Жорж Георгиев от фаул в 53-ата и Кирил Вълов в 57-ата минута гостите възстановиха равенството.

Сериозна роля в мача обаче имаше и главният съдия Николай Рамунски, който отмени два гола на Беласица заради засади. Отделно комитите имаха претенции и към фаула, от който Велбъжд вкара първия гол. Силният човек в Беласица Георги Петров потвърди че ръководството на отбора ще подаде жалба срещу съдийството в мача.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!