Треньорката на Мизия (Кнежа) с втора победа

Воденият от дамата - футболна треньорка Ива Найденова-Данчева тим на Мизия (Кнежа) записа втора победа в приятелски мач. Селекцията й се наложи с 4:3 като гост на един от конкурентите си в Северозападната Трета лига – Първа атомна (Козлодуй).

Отборът на Мизия започна срещата вяло и бързо бе наказан. Във 2-та, 10-ата и 21-ата минута топката три пъти спря в мрежата им. Едва тогава състава от Кнежа се събуди и в края на полувремето вече изоставаше само с 2:3. Пасивът окончателно бе заличен в 54-ата минута с красив гол от воле на Георги Галинов.

Двайсетина минути по-късно Милен Тонев донесе победата за Мизия след точно изпълнена дузпа, отсъдена за игра с ръка на бранител от домакините. Заради лошия терен Любен Вълков от Първа атомна излезе с разтежение, а Данаил Йозов от гостите изкълчи глезен.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!