Турнир на талантите U14 : Зона Велико Търново - Зона Благоевград

Първата жена треньор във "В" група започна с разгромен успех

Новият старши треньор на Мизия (Кнежа) - Ива Найденова-Данчева дебютира с 5:0 над Чепинец в контролна среща играна в Царско село. Тимът от Велинград бе без повечето си титуляри. Селекцията на дамата и играещия й асистент Димитър Петров обаче премахна интригата само за 20 минути. Герой на мача стана Милен Тонев, койято вкара три гола. Първият от тях бе в 10-ата минута, когато бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля. Малко след това Георги Пецински стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. Тонев направи 3:0 в 25-ата минута с шут от 25 метра, а малко след това се разписа още веднъж. Треньорката на Мизия извади нов състав за второто полувреме. Велинградчани този път бяха почти равностойни, но така и не сътвориха нищо в атака. В 90-ата минута падна и петия гол във вратата им.