Севлиево взе дербито на Габровска област - всички резултати от Северозападната Трета лига

Едноименният тим от град Севлиево стартира в Северозападна Трета лига с домакинско 4:1 над Трявна. Двубоят бе дербито на Габровска област. 10-ата минута се оказа кошмарна за гостите. В нея те допуснаха гол, реализиран от Георги Колев и загубиха един от лидерите си Николай Банов, който напусна контузен. В края на полувремето Радослав Байчев удвои аванса на домакините след добро взаимодействие с Добрин Петров. Началото на втората част даде надежди на Трявна, след като Николай Енев завърши с попадение свой пробив отляво за 2:1. До обрат обаче не се стигна. Напротив, севлиевци вкараха още два пъти. В 72-ата се разписа Милеин Панчев, а накрая точен бе и Младен Николаев.

Севлиево: Кънчев – Георгиев, Минчев, П.Иванов, Стоичков, /81-Ангелов/, Л.Иванов, Колев, Николаев, Макавеев /46-Панчев/, Петров /78-Михайлов/, Байчев.
Старши треньор – Мартин Дойчев

Травна
: Киров – Гецов, Михов, Велев, Узунов, Какамъков /75-Дочев/, Сгрипаров, Банов /10-Енев/, Радоев, Дамянов /50-Йорданов/, Христов.
Старши треньор – Димитър Тодоров

Северозападна Трета лига – резултати и голмайстори – I кръг

Академик (Свищов) – Ювентус (Малчика) 3:0

1:0-Дангуров-32 мин, 2:0- Павлин Георгиев-35 мин, 3:0-Гинчев- 76 мин..
Бдин 1923 (Видин) – Вихър (Славяново) 1:1
1:0-Соколов- 49 мин, 1:1-Иван Иванов-89 мин..
Партизан (Червен бряг) – Павликени (Павликени) 0:1
0:1-Кушев- 40 мин..
Левски 2007 (Левски) – Ком (Берковица) 5:1
1:0-Миленов- 2 мин, 2:0-Станислав Иванов-15 мин, 4:0-Ивайло Иванов-18, 20 мин, 4:1-Герасимов- 39 мин, 5:1-Ивайло Иванов-66 мин..
Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна) 4:1
1:0-Колев- 10 мин, 2:0-Байчев- 40 мин, 2:1-Енев- 51 мин, 3:1-Панчев- 72 мин, 4:1-Николаев- 90 мин.. Кариана (Ерден) – Мизия 2005 (Кнежа) 9:0
1:0-Боянов- 10 мин, 2:0-Игнатов- 17 мин, 3:0-Георги Иванов-22 мин, 4:0- Рангелов-32 мин, 5:0-Йордан Георгиев-45 мин. /дузпа/, 6:0-Боянов- 51 мин, 7:0-Георги Иванов-59 мин, 9:0-Йордан Георгиев-63, 73 мин..
Литекс (Ловеч) – Първа атомна (Козлодуй) отложен заради довършителни процедури около обединенията и в двата клуба
Янтра Габрово (Габрово) – почива

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!