Кариана (Ерден) размаза новак с 9:0

Афиширалият амбиции за изкачване в професионалния футбол – Кариана (Ерден) стартира великолепно в Северозападна Трета лига с домакински разгром – 9:0 над дебютанта Мизия (Кнежа). И това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Тон за голеадата даде Борислав Боянов с попадението си в 10-ата минута. След още толкова време резултата вече бе категоричен.
Попаденията реализираха Евгени Игнатов и Георги Иванов. Половин час след началния съдийски сигнал вкара и Румен Рангелов, а секунди преди почивката топката за пети път влетя в мрежата на Мизия, като точен от дузпа бе ветерана Йордан Георгиев. През второто полувреме той оформи своя хеттрик. Преди това точни по още веднъж в срещата бяха Боянов и Иванов.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!