Лаказет се развихри в първия кръг във Франция

Звездата на Лион Александре Лаказает показа, че се намира в отлична форма в началото на новия шампионат на Лига 1. В двубой от първия кръг на надпреварата "хлапетата" разбиха с 3:0 като гост новака Нанси, а нападателят отбеляза хеттрик. Лаказет откри резултата в 33-ата минута, когато добави в мрежата една избита от вратаря Ги Н'ди Асембе. В края на първата част пък един шут от аут на Антони Лопеш някак бе оставен от отбраната на Нанси да достигне до Лаказет, който разстреля стража на домакините. В последните моменти на мача пък Жордан Фери подаде на нападателя на празна врата, за да му помогне за хеттрика.

СТАТИСТИКА

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!