Волейболистките от Бургас 2007 ще играят срещу тима на Казанлък

Възлов мач в битката за четворката в шампионата предстои на волейболистките от Бургас 2007. Момичетата на треньорката Ваня Соколова ще посрещнат в спортна зала "Младост" тима на Казанлък Волей. Двубоят от осмия кръг в Националната волейболна лига при жените е с начален час 16.00. Входът е безплатен.

Двубоят с опитния отбор на Казанлък е изключително важен за нас. Водим битка за четвъртото място. Вярвам, че момичетата ще зарадват бургаските привърженици на волейбола, заяви президентът на волейболен клуб Бургас 2007 - Георги Делчев.

В междинен кръг отборът на Бургас 2007, който е абсолютен дебютант във волейболния елит, надигра като гост друг новак Спартак Варна с 3:0 гейма. С 3 победи и 3 загуби бургазлийки заемат петото място във временното класиране.