Радослав Бакърджиев: Загуба, която ще ни послужи за урок!

Женският отбор на Левски допусна първата си загуба за сезона, след като бе толкова близо до чист успех като гост на Марица в Пловдив и аванс от 2:0 гейма. Ето какво каза за BGvolleyball.com треньорът на Сините Радослав Бакърджиев.

"Може би след втория гейм започнахме малко като на шега да играем и просто чакахме да свърши мача, но това ще ни послужи за хубав урок. Трябва да държим играта от първите два гейма докато не свърши третия и не слезне съдията от стола. Видяхме, че в първите два гейма играхме без особени забележки. Разбира се, и те направиха някои промени в хода на мача, което оказа своето влияние. Дали е разочароващо, че точно на края на полусезона допуснахме първа загуба? По принцип всяка загуба е разочароваща, а дали в началото или в края, не е от значение. Какво си пожелавам през новата година? Да сме на първото място и, разбира се, да сме живи и здрави", коментира треньорът на Левски.