Резерва донесе важна победа на Спартак (Москва) (видео)

Отборът на Спартак (Москва) постигна важна победа с 2:0 над Урал в днешната среща помежду им от Премиер лигата в Русия. Столичани обаче трябваше доста да се потрудят, за да измъкнат трите точки. Успехът им дойде едва през втората част, а основна роля за него имаше влезлият като резерва Хосе Мануел Хурадо.

Испанецът влезе в игра в 56-ата минута на мястото на Патрик Еберт и това веднага подобри играта на Спартак, а в 63-ата минута самият Хурадо откри резултата в мача. В 85-ата минута пък халфът асистира за второто попадение дело на Ромуло, с което домакините окончателно подпечатаха успеха си.

С тази победа Спартак събра актив от 29 точки и излезе на 5-ото място в класирането. Урал пък остава в опасната зона на 13-ата позиция с 13 точки.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!