Седми пореден успех за Хасково

Тимът на Хасково 2012 продължава с летящия старт в женското първенство и постигна седмата си поредна победа. Този път жертвата на момичетата на Елена Станков бе Монтана 2003, а тимът от Южна България спечели с 96:70 като гост.

Сиера Уорън изнесе поредния си страхотен мач, а Хасково имаше преднина от 10 точки още на почивката – 46:36. Гостите си свършиха работата веднага след подновяването на играта, когато добавиха още 10 точки към преднината си за 70:50 след 30 минути, а в последната четвърт оформиха крайното 96:70.

Сиера Уорън се отчете с 29 точки и 14 борби, Анита Тейлане добави 19 точки и 18 борби, а Ралица Нанева също вкара 19 точки. Олга Дубровина остана с 18.

Катя Кордова реализира 19 за Монтана, Мария Цанкова и Даниела Петева добавиха 14 и 13, а Емилия Янчева приключи с 10 точки и 11 борби.