Изгрев (Ябланица) с втора победа във Висшата лига

С втора победа от началото на сезона във волейболната Висша лига се поздрави отборът на Изгрев (Ябланица). Това стана, след като в последен мач от 7-ия кръг на първенството Изгрев се наложи като гост на Раковски 1964 (Севлиево) с 3:0 (25:19, 25:16, 25:21). Най-оспорван се оказа третият гейм, в който домакините почти до края се опитваха да вземат нещо от мача, но играчите на Изгрев не допуснаха това и приключиха всичко при първата си възможност.

Така във временното класиране Изгрев е на 8-мо място със 7 точки, а Раковски 1964 е на последното 10-то място без спечелена точка и само два гейма в актива си. В следващия кръг на 5 декември (петък) Раковски 1964 гостува на Дунав в Русе от 17,30 часа, а Изгрев е домакин на Черно море БАСК (Варна) ден по-късно (6 декември) от 17,00 часа.