Втори гол за Вийя във втория му мач в Австралия

Испанският нападател Давид Вийя вкара втория си гол на австралийска земя във втората среща, която изигра за Мелбърн Сити. Вия е даден под наем на този отбор за 10 мача и се разписа при домакинското 1:1 с Нюкасъл Джетс.

Вия е собственост на създаващия се в момента ФК Ню Йорк Сити, а заедно с Мелбърн Сити, отборите са обвързани с английския гранд Манчестър Сити. Гостите от Нюкасъл откриха резултата в 62-ата минута чрез Едсон Монтана, но три минути преди края на срещата от малък ъгъл Вийя изравни. Миналата седмица отборът му направи пак 1:1, но като гост на ФК Сидни и отново с негов гол.