Евро 2024: Полша - Нидерландия 0:0

Ривър Плейт продължава без загуба

Защитаващият титлата си Ривър Плейт завърши 1:1 като гост на Арсенал в среща от аржентинското футболно първенство. Шампионите продължават без загуба от началото на сезона и запазиха лидерската си позиция в класирането с актив от 20 точки. Двубоят между двата тима трябваше да се състои на 14-и септември, но беше отложен заради буря.

Уго Нерво даде аванс на Арсенал в 50-а минута след точно изпълнена дузпа, а Леонадро Пискуличи изравни минута по-късно. Бока Хуниор загуби с 1:2 от гостуващия Расинг Клуб. Срещата се доигра, след като преди две седмици беше прекратена в 56-а минута заради проливен дъжд и наводнен терен. Гостите стигнаха до успеха с два гола на Густаво Боу. За Бока Хуниорс това беше първо поражение под ръководството на треньора Родолфо Аруабарена. Тимът е на 11-о място в класирането с 10 точки.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!