Ето кои са победителите на турнира в голф клуб "Св. София"

Кийт Флийт и Николай Пенев са победителите във втория за България турнир, организиран от DB Schenker, който за втора поредна година се проведе в Голф клуб “Св. София”. Общо 80 състезатели, разделени в две дивизии, се състезаваха във формат индивидуален стейбълфорд в  DB Schenker Golf Open 2014. Голфърите с хендикап от 0 до 14 играха в Дивизия А, а в Дивизия В бяха играчите с хендикап от 15 до 28.

Подгласници на Кийт Флийт (41 точки) в Дивизия А станаха Асен Михайлов с 38 точки и Радослав Рашев с 37 точки. В Дивизия В на второ място след Николай Пенев (42 точки) се класира Бисер Денев с 39 точки, а на трето Виктория Генова с 37 точки.

Освен стилни трофеи победителите получиха от спонсора и ваучери за прошопа на Голф клуб “Св. София”.

Бяха връчени и няколко допълнителни награди. Виктория Генова бе определена за най-добре представила се дама в турнира. Николай Димитров взе медал за "Най-дълъг удар" на 18-а дупка, а за "Най-точен удар" на 6-а дупка бе отличен Чавдар Николов.

По време на състезанието партньори и служители на компанията за транспорт и логистика DB Schenker имаха възможност да научат основните правила на голфа и да вземат своя първи урок с голф професионалист. Най-добре представилите се трима от тях също получиха медали.