Бивш халф на Нефтохимик бележи в Чехия

Полузащитникът на Нефтохимик (Бургас) Емануил Манев вкара гол във втората си контрола за чешкия втородивизионен Усти На Лабе, където е на проби. Усти разбиха с 3:0 на своя стадион друг отбор от втора лига Баник (Мост). Лейбъл откри резултата в 17-ата минута, а Манев удвои преднината в 32-ата минута. Той направи двойно подаване със сърбина Йованович, влезе от ляво и технично наказа вратаря на гостите от Мост.

Пробите на 22-годишния бургазлия обаче продължават. Емануил Манев ще пътува от утре на лагера на отбора на Усти на Лабе в Модра у Дечина, след което ще стане ясна съдбата му. През миналата година Усти на Лабе завърши на 7-а позиция във втора лига.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!