Треньорът на Рома Зденек Земан остана доволен от представянето на своя тим при успеха с 3:1 над Сиена. "Вълците" първи получиха гол във вратата си, но успяха да постигнат пълен обрат и да вземат трите точки.
"Играхме добре. През първото полувреме не бяхме на нужното ниво, но след почивката показахме какво можем и стигнахме до победата. Може би бяхме по-подготвени физически от нашите съперници. Играхме по-добре отколкото срещу Пескара, но все още ни трябва повече концентрация и постоянство", заяви Земан.
Треньорът похвали и изявите на халфа Миралем Пянич, който действа в предни позиции.
"Пянич се представи добре, независимо, че не е свикнал да действа в подобна роля. Той се адаптира много добре. Доволен съм още от Панайотис Тахсидис, както и от Франческо Тоти, който се представи прекрасно. Едва ли съм първият, който вижда невероятния му талант. Халфовете ни натиснха през второто полувреме и бяхме много по-опасни по крилата", допълни наставникът.
Земан доволен от обрата срещу Сиена
