Феновете на Норвегия се събраха на емблематичния площад Таймс Скуеър в Ню Йорк и привлякоха вниманието на хилядите минувачи.
„Викингите“ се настройват преди втория мач на своя отбор от група I на Световното първенство, в който съперник е Сенегал.
Норвежците в момента са начело на групата, след като в първия си мач победиха Ирак с 4:1. При втора победа те със сигурност ще продължат във втората фаза от надпреварата.