Гледай на живо

Променен Левски излиза за честта си срещу Арда в Кърджали - на живо със съставите

Хорнър за слуховете за бъдещето на Верстапен: Това е само страничен шум

Ръководителят на отбора на Ред Бул Кристиан Хорнър коментира слуховете за бъдещето на Макс Верстапен, които се появиха в последните няколко седмици.

Четирикратният световен шампион има договор с Биковете до края на сезон 2028, но мнозина прогнозираха, че с оглед трудния период, в който се намира Ред Бул, той ще си тръгне от Милтън Кийнс в края на годината. Хорнър обаче определи тези спекулации като „страничен шум“ и подчерта, че Верстапен работи здраво, за да помогне на Ред Бул да намери решение за проблемите с поведението на колата си.

Верстапен: Няма да казвам какво мисля, защото всички станаха твърде чувствителни
Верстапен: Няма да казвам какво мисля, защото всички станаха твърде чувствителни

„Има много шум, но той е страничен, не е вътре в отбора. Макс работи много здраво с отбора. Той отново заяви, че неговият фокус е тук. Той работи много здраво, заедно с останалата част от отбора.

„Ние сме отбор. Ние печелим заедно и губим заедно, така работим. Нашият фокус е да оправим колата. Имахме добра събота и добра неделя в Саудитска Арабия, така че всичко е възможно“, заяви Хорнър.

Кой е първият световен шампион във Формула 1?

Джузепе “Нино” Фарина

Хаун Мануел Фанджо

Алберто Аскари

Джим Кларк

Следвай ни:

Снимки: Gettyimages

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Моторни спортове

Виж всички