Норич назначи Джак Уилшир

Норич назначи Джак Уилшир

Бившият играч на Арсенал Джак Уилшир бе назначен за временен мениджър на Норич Сити. “Канарчетата” освободиха Йоханес Хоф Торуп след загубата Милуол. До края на редовния сезон в Чемпиъншип има само два кръга, така че ангажиментът на Уилшир на този етап ще бъде само за тези мачове. Интересното е, че в последния кръг Норич посреща Кардиф Сити, което означава, че бившите съотборници в Арсенал Джак Уилшир и Аарън Рамзи ще се изправят един срещу друг в ролята на мениджъри. Уелсецът преди няколко дни бе назначен за временен мениджър на “сините птици”.

Уилшир се присъедини към треньорския щаб на Торуп в Норич през октомври, след като преди това водеше отбора на Арсенал до 18 години.

“Канарчета” заемат 14-о място във временното класиране на Чемпиъншип, като са на седем точки от зоната на изпадащите, така че няма опасност да изпаднат от второто ниво на английския футбол.

Следвай ни:

Снимки: Imago

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички