Педри призна: Имаше период, в който не се наслаждавах толкова на футбола

Педри призна: Имаше период, в който не се наслаждавах толкова на футбола

Подписалият нов договор с Барселона Педри призна, че е минал през период, в който не се е чувствал напълно щастлив в клуба.

“Подновяването на контракта ми е най-хубавото нещо, което ми се случва в живота от дълго време насам. Отново се наслаждавам на футбола - нещо, което известно време не беше така”, коментира 22-годишният халф.

Договорът му беше удължен с четири сезона - до лятото на 2030-а година. Ако го изпълни, той ще е изкарал десетилетие в клуба.

“В момента имаме наистина силен отбор, особено с млади футболисти, които до няколко години ще станат още по-добри. За феновете на Барселона предстоят хубави неща. Щастлив съм, че съм там, където най-много искам. Реалността даже надхвърля мечтите ми. Сега трябва да продължим да се наслаждаваме на момента”, каза още халфът от Канарски острови.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички