Димитър Палазов: Двата гола през първото полувреме се оказаха фатални

Треньорът на Локомотив (Пловдив) Димитър Палазов заяви след загубата от Славия (1:2), че двата гола, които отборът му допусна през първото полувреме, са се оказали фатални за крайния изход на мача. Наставникът на "черно-белите" сподели, че тимът е имал достатъчно положения след почивката, за да спечелят трите точки.

"Не започнахме добре, инкасирахме два гола през първото полувреме и те се оказаха фатални. През втората част играхме по-добре, но това не бе достатъчно поне за точка в този мач. Получихме два много леки гола. Не можахме да отговорим на агресията на Славия и не успяхме да се ориентираме във фаза защита. След почивката имахме достатъчно на брой положения дори да обърнем мача.

Славия продължи кошмарната серия на Локомотив (Пловдив)
Славия продължи кошмарната серия на Локомотив (Пловдив)

Хуан Переа е много качествен състезател за нашето първенство. Личат си неговите качества, всеки мач отбелязва голове. Разчитаме много на него, но за да победим, трябва и да не допускаме голове.

20 Славия 2:1 Локомотив (Пловдив)

Имаме трудна програма. Трябва да работим, да изчистваме грешките. Ние сме Локоомотив (Пловдив) и трябва да излизаме за победа във всеки мач. Тази публика заслужава много повече от това, което ѝ дават футболистите", сподели Палазов.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
Анонимен
.10/11/2024
Oставка на Крушарски веднага!!
Харесай
Отговори (0)

Още от БГ Футбол

Виж всички