Ювентус (Малчика) надви дубъла на Етър

Ювентус (Малчика) победи у дома Етър II (Велико Търново) с 2:1. Срещата е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините можеха да бият с повече. До почивката на два пъти Александър Младенов, по веднъж Марио Наков и Мартин Милков пропиляха положения за гол.

Последният не успя два пъти след почивката, а веднъж пропусна Даниел Ничев. Случи се обратното, влезлия като резерва Дейвид Василев вкара за гостите в 62-ата минута. Четвърт час по-късно Мартин Трифонов преодоля четирима и с удар отблизо изравни. Накрая Валентин Антонов реализира победното попадение след подаване на Милков. Вратарят на домакините Филип Иванов се намеси перфектно на два пъти. Накрая влезлият като резерва за Ювентус Радослав Батов извърши груб фаул и беше отстранен с червен картон.