Бенковски и Устрем не вкараха гол

0:0 приключиха Бенковски (Исперих) и Устрем (Дончево). Срещата от осмия кръг на Североизточната Трета лига се проведе в с.Браничево, заради ремонт на стадиона в Исперих. Гостите започнаха по-добре. Бяха близо и до откриване на резултата. При ответната атака обаче домакините също пропуснаха да вкарат. Още няколко удара отправиха футболистите на Устрем. В 40-ата минута обаче, Хакан Шюкрю от Бенковски уцели гредата.

Съотборникът му Ивелин Василев също пропусна да се разпише. След почивката домакините владееха изцяло инициативата. Създадоха доста положения, но пропиляха всичките. Марин Петков все пак насочи топката в мрежата на Устрем, но рефера отсъди засада.