Добруджа отказа Струмска слава за едно полувреме

Отборът на Добруджа постигна лесен домакински успех с 3:1 над Струмска слава в среща от 10-ия кръг на Втора лига. Домакините от Добрич завоюваха трите точки още през първото полувреме, когато резултатът набъбна до 3:0.

Първо Ивайло Михайлов беше точен в 16-ата минута, а само четири по-късно, в 20-ата минута, Ангел Ангелов удвои. В 41-вата минута Лукас Кардозо, от дузпа, направи резултата класически и двата тима се оттеглиха на почивка при 3:0 в полза на Добруджа. В 75-ата минута Арнел Кадрич остави Струмска слава с десетима души на терена след директен червен картон.

Гостите от Радомир стигнаха до почетно попадение чак в 90-ата минута. Точен за Струмска слава бе Цветомир Вачев.

Добруджа 3:0 Струмска слава
1:0 Ивайло Михайлов (16)
2:0 Ангел Ангелов (20)
3:0 Лукас Кардозо (41 д)